Personnel International
+48 512 44 05 06
Wstęp

Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do  grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat.

Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem  pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska

  • Rozładunek oraz załadunek TIRa przy użyciu wózka widłowego frontowego (typ Widlak do 2,0 TON),
  • Sztaplowanie(max. 2 palety na magazynie).

Miejsce pracy

Niemcy- okolice Koln , Bedburg 50181,

Wymagania:

  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu na wózek widłowy frontowy typu Widlak – pomagamy uzyskać zaświadczenie oraz certyfikat dla osób z doświadczeniem,
  • Elastyczność,
  • Prawo jazdy,
  • Samochód-aktualnie warunek konieczny.

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (I zmiana 4:30-14:00, II zmiana 14:00-22:30),
  • Wynagrodzenie w wysokości 14,00 euro brutto/h.
  • Pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Zakwaterowanie w pensjonatach, mieszkaniach (koszt w wys. 300euro/osobę miesięcznie-potrącany z wynagrodzenia),
  • Pomoc koordynatora.

Rekruter: a.labus@personnel.com.pl

Andrzej Labus 004915785254080

Oferta pracy tymczasowej:

*Musisz zaznaczyć powyższą zgodę

Nie masz CV? Skorzystaj z naszego kreatora i stwórz CV specjalnie przygotowane pod ofertę.

Wpisz swoje dane kontaktowe oraz treść zapytania, a następnie dodaj załącznik w postaci CV.