Personnel International
+48 512 44 05 06
Wstęp

Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do  grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat.
Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem  pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Magazynier

Nr Ref. 2/8/01/22

Opis stanowiska

Praca przy kompletacji zamówień w Centrum Dystrybucyjnym dużej sieci dyskontów spożywczych. Nie wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy

Skarbimierz

Stawka:

Miesięcznie możesz zarobić nawet 6500zł/netto

Stawka w okresie wdrożeniowym do 4 tygodni:

  • 22,00 zł netto/godz. dla pracownika – w okresie wdrożeniowym, maksymalnie do 4 tygodni oraz stała stawka w tzw. procesie ” wspomagania”
  • 31,84 zł brutto/godz. dla pracownika – po okresie wdrożeniowym przy osiągnięciu założonych wydajności
  • 31,00 zł/ NETTO /godzinę  DLA UCZNIÓW SZKÓŁ: ŚREDNICH, POLICEALNYCH ORAZ UCZELNI WYŻSZYCH

Możliwość uzyskania dodatku do wynagrodzenia w ramach rzetelnego wykonywania pracy oraz braku absencji!!

System pracy: 2-zmianowy system pracy, 8-12 godzin dziennie, możliwość pracy 6 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ciągu dnia.

Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia. Obsługa wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych, skanerów, terminali.

Zapewniamy:

  • bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),
  • bezpłatne szkolenie na operatora wysokiego składu, koszt egzaminu UDT pokrywa w 50% pracodawca,
  • bezpłatny 1 lub 2 posiłki dwudaniowe w ciągu dnia pracy (w zależności od ilości godzin),
  • bezpłatna opieka fizjoterapeuty,
  • bezpłatne ubranie robocze,
  • bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,
  • dojazd do pracy firmowym minibusem (do 100zł miesięcznie),
  • możliwość otrzymania bezpłatnie karty MultiSport,
  • możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,
  • premia za jakość pracy i wydajność,
  • opieka koordynatora w Twoim języku,
  • legalne zatrudnienie,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,
  • stabilną pracę z możliwością awansu,
  • mieszkanie do 500 złotych miesięcznie (pobierane z wynagrodzenia)
  • możliwość wyrobienia zezwolenia na pracę,
  • pomoc w uzyskaniu karty pobytu

Wymagania:

  • chęć do pracy i zarabiania,
  • uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych,
  • zaświadczenie psychotechniczne – 65 zł (możliwość uzyskania zaliczki na ten cel)
  • badanie Sanepid (ok. 80-100 zł)

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • rozumienie j.polskiego,
  • prawo jazdy kat.B

Oferta pracy tymczasowej: NIE

*Musisz zaznaczyć powyższą zgodę

Nie masz CV? Skorzystaj z naszego kreatora i stwórz CV specjalnie przygotowane pod ofertę.

Wpisz swoje dane kontaktowe oraz treść zapytania, a następnie dodaj załącznik w postaci CV.