Personnel International
+48 512 44 05 06
Wstęp

Magazynier- Niemcy- kompletacja towaru

Opis stanowiska

  •  Przygotowanie towaru do wysyłki na palety (kompletacja zamówień/ komisjonowanie / picking),
  •  zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego Pick by Voice
  •  Dbanie o porządek w miejscu pracy
  •  Nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem na magazynie

Miejsce pracy

Sachsen bei Ansbach/Bawaria

Wymagania:

  • Dynamika pracy i sprawność fizyczna,
  •  Znajomość liczebników (1 do 10) w języku niemieckim
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  •  legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę, wynagrodzenie wg taryfikatora IGZ,ubezpieczenie A1 na terenie Niemiec
  • stawka godzinowa 12,50€ brutto
  • dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%
  • premie wydajnościowe
  • odpłatne zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych w pensjonatach na terenie Niemiec, koszt- 200 euro /msc (kwatery są oddalone do max 20 km od magazynu)
  • wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca
  • możliwość pobierania zaliczek
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta po okresie 9 miesięcy pracy
  • zdalną opiekę polskojęzycznego koordynatora

Oferta pracy tymczasowej: TAK

*Musisz zaznaczyć powyższą zgodę

Nie masz CV? Skorzystaj z naszego kreatora i stwórz CV specjalnie przygotowane pod ofertę.

Wpisz swoje dane kontaktowe oraz treść zapytania, a następnie dodaj załącznik w postaci CV.