Personnel International
+48 512 44 05 06
Wstęp

Magazynier

Opis stanowiska

Praca przy kompletacji zamówień w Centrum Dystrybucyjnym dużej sieci sklepów jubilerskich. Nie wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy

Łódź

Stawka:

Miesięcznie możesz zarobić nawet 4600 /netto

Możliwość uzyskania dodatku do wynagrodzenia w ramach rzetelnego wykonywania pracy oraz braku absencji!!

System pracy:
1-zmianowy system pracy, 7-19, 12 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu.

Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia.

Zapewniamy:

  • stałe godziny pracy,
  • umowa zlecenie,
  • opieka koordynatora w Twoim języku,
  • legalne zatrudnienie,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,
  • stabilną pracę z możliwością awansu,
  • mieszkanie do 500 złotych miesięcznie,
  • dopłata do własnego zakwaterowania 350 złotych,
  • pomoc w uzyskaniu karty pobytu,
  • bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,
  • dojazd do pracy firmowym minibusem (do 100zł miesięcznie),
  • możliwość otrzymania bezpłatnie karty MultiSport,

Wymagania:

  • chęć do pracy i zarabiania,

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • rozumienie j.polskiego, j. ukraińskiego, rosyjskiego,

Oferta pracy tymczasowej: NIE

*Musisz zaznaczyć powyższą zgodę

Nie masz CV? Skorzystaj z naszego kreatora i stwórz CV specjalnie przygotowane pod ofertę.

Wpisz swoje dane kontaktowe oraz treść zapytania, a następnie dodaj załącznik w postaci CV.