Personnel International
+48 512 44 05 06
Wstęp

Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do  grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat.
Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem  pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Komisjonier

Opis stanowiska

KOMISJONIER: komisjonowanie artykułów spożywczych na systemie słuchawkowym Pick by Voice. Dział FOOD – suchy magazyn, pakowanie artykułów spożywczych ( napoje, słodycze, chipsy, art. Spożywcze, które znajdziemy na stacjach benzynowych),

Miejsce pracy

Niemcy- okolice Koln, Kerpen 50169

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe – (ewentualnie firma pomaga w kursie na start – do ustalenia),
  • doświadczenie przy kompletacji towaru na dziale FOOD , art. spożywcze,
  • CV/życiorys, najlepiej w języku niemieckim bądź angielskim, przed rozpoczęciem pracy dla klienta do wglądu – warunek konieczny
  • System pracy – jedna zmiana od 6:45 – maks 17:00 (od poniedziałku do piątku, ok. 40h tygodniowo – zagwarantowane,  soboty sporadycznie),
  • praca na wózku widłowym typu Ameise,
  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • przestrzeganie w pracy standardów bezpieczeństwa,
  • uczciwość i niezawodność,

Mile widziane:

  • własny samochód – aktualnie warunek konieczny,
  • znajomość języka niemieckiego – będzie dodatkowym atutem (niewymagane),
  • doświadczenie przy pracy z systemem słuchawkowym, skanerem – Pick by Voice – LYDIA.

Oferujemy:

  • 13,50 euro brutto/h – Plus premie za jakość, wydajność oraz frekwencje w pracy,
  • pracę na podstawie niemiecko – polskiej umowy – A1,
  • pełny wymiar czasu pracy,
  • zakwaterowanie w pensjonatach, mieszkaniach (koszt w wysokości ok 300 euro/osobę miesięcznie – do ustalenia, potrącany jest z wynagrodzenia),
  • legalna praca w stabilnej firmie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze wśród zaangażowanych ludzi,
  • pomoc koordynatora w nagłych sprawach.

Oferta pracy tymczasowej: TAK

*Musisz zaznaczyć powyższą zgodę

Nie masz CV? Skorzystaj z naszego kreatora i stwórz CV specjalnie przygotowane pod ofertę.

Wpisz swoje dane kontaktowe oraz treść zapytania, a następnie dodaj załącznik w postaci CV.