Personnel International
+48 512 44 05 06
Wstęp

Pracownik magazynowy/sortowacz palet

Opis stanowiska

  • segregacja /sortowanie drewnianych palet wg danej kategorii
  • kontrola jakości palet
  • układanie palet na słupki
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;

Miejsce pracy

Niemcy- różne lokalizacje

Wymagania:

  • dynamika pracy i sprawność fizyczna,
  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • samochód na wyjazd
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę-pełny etat/leasing pracowniczy
  • warunki pracy zgodnie z niemieckim taryfikatorem – IGZ
  • pełne składki odprowadzane do ZUS (możliwość ubezpieczenia członków rodziny)
  • ubezpieczenie na terenie Niemiec A1
  • stawka godzinowa 12,50 € brutto/h + premie uznaniowe
  • dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%
  • możliwość pobierania zaliczek
  • odpłatne zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych w pensjonatach na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy- 280 euro /msc
  • miesięczny dodatek paliwowy -80 €
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych (np.Kindergeld)
  • praca od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w soboty
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Oferta pracy tymczasowej: TAK

*Musisz zaznaczyć powyższą zgodę

Nie masz CV? Skorzystaj z naszego kreatora i stwórz CV specjalnie przygotowane pod ofertę.

Wpisz swoje dane kontaktowe oraz treść zapytania, a następnie dodaj załącznik w postaci CV.