Personnel International
+48 512 44 05 06
Wstęp

Przedstawiciel Handlowy – ogrzewanie oraz instalacje PV

nr ref. 1/132/05/21

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów indywidualnych, biznesowych, gospodarstw rolnych telefonicznie lub poprzez wizyty osobiste w siedzibie/domu Klienta,
  • przygotowanie oferty dla Klienta  (system CRM),
  • zawieranie umów z Klientami w imieniu firmy,
  • współpraca z działem back office firmy w celu weryfikacji możliwości kredytowej, leasingowej oraz możliwości instalacyjnych Klienta,
  • obsługa posprzedażowa (podczas montażu instalacji, pomp ciepła lub kotła).

Miejsce pracy

woj. śląskie i opolskie

  • NIE WYMAGAMY ZAKŁADANIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
  • PRZYJMUJEMY OSOBY Z UKRAINY / BIAŁORUSI DOBRZE MÓWIĄCE W JĘZYKU POLSKIM
  • WSPIERAMY CIĘ W POZYSKIWANIU KLIENTÓW UMAWIAJĄC WCZEŚNIEJ SPOTKANIA Z KLIENTAMI
  • DLA NAS LICZY SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM CHĘĆ DO PRACY W JEDNEJ Z NAJBARDZIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ BRANŻ W EUROPIE

Oferujemy:
– bieżące wsparcie call-center od momentu podpisania umowy współpracy (umawianie części spo-tkań z Klientami),
– wynagrodzenie prowizyjne nawet do 30.000,- brutto miesięcznie
– możliwość otrzymania tzw. podstawy na poziomie 3000 zł brutto miesięcznie + prowizja
– premie półroczne
– stabilna współpraca partnerska na podstawie umowy zlecenie lub własnej działalności gospodarczej B2B- do wyboru; na czas nieokreślony
– telefon służbowy, iPad z systemem CRM – od momentu podpisania umowy,
– dodatek paliwowy po zrealizowaniu odpowiedniej ilości spotkań z Klientami

– szkolenie z wiedzy technicznej i handlowej oraz wsparcie marketingowe,
– miła atmosfera w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Wymagania:
– gotowość do pracy w nienormowanym czasie pracy dostosowane do potrzeb klienta,
– praca w pełnym wymiarze,
– doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min. 6 miesięcy
– zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
– czynne prawo jazdy kat. B + własny samochód w okresie próbnym,
– wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
– gotowość przyjazdu (raz w tygodniu) do siedziby biura w Radzionkowie oraz uczestnictwo w szkoleniach produktowo-sprzedażowych
Chcesz aplikować? Wyślij swoje CV pod adres: w.chmielorz@personnel.com.pl lub zadzwoń: +48 504 779 413

Oferta pracy tymczasowej:

*Musisz zaznaczyć powyższą zgodę

Nie masz CV? Skorzystaj z naszego kreatora i stwórz CV specjalnie przygotowane pod ofertę.

Wpisz swoje dane kontaktowe oraz treść zapytania, a następnie dodaj załącznik w postaci CV.